Home › Obalamy mity na temat Grochowa

Obalamy mity na temat Grochowa

W każdym mieście istnieją rejony, wokół których urosły rozmaitego typu legendy. Istotnie, w każdej przekazywanej opowieści jest ziarno prawdy. Jednakże, rzeczywistość będzie taka, że warunki życia w poszczególnych obszarach odmieniają się wraz z ogólnym rozwojem miasteczka a również podniesionym poziomem życia, którego miernikiem są współczesne czasy. W stolicy do takich rejonów należy Praga południowa oraz Grochów. Wiele osób odzwierciedla sobie te dzielnice, jako odpychające jezdnie na których mieszczą się wiekowe budynki, a także zniszczone kamienice. Kolejnym mitem, jest wysoka przestępczość a także brak miejsc rekreacyjnych.W rzeczywistości za takie opowieści odpowiedzialne są osoby z zewnątrz Warszawy, którym jeszcze nie udało się dotrzeć na prawy brzeg Wisły. Tymczasem mieszkania na Grochowie posiadają niemało atutów.

Oto kilka z nich!

Pierwszą zaletą odkupienia nowego mieszkania zlokalizowanego na Grochowie lub warszawskiej Pradze, jest bardzo dobra komunikacja z pozostałymi rejonami miasta.Jest to pozytywne rozstrzygnięcie nie tylko dla osób poruszających się autem, ale a także dla tych, użytkujących MPK.W tym obszarze są ulokowane dwa ogromne punkty komunikacyjne. Prawobrzeżna stolica posiada też bardzo dobrą infrastrukturę edukacyjną.

Możemy odnaleźć tu liczne szkoły i przedszkola, ale też place zabaw oraz strefy rozrywki dla dzieci. Kolejnym atutem, jest duża liczba sklepów oraz interesów usługowych. Na Grochowie na pewno nie będziemy się nudzić.

Na tym obszarze są zlokalizowane dwa baseny, oraz tereny rekreacyjne jak park Skaryszewski czy jeziorko Kamionkowskie.

Zakup nowego mieszkania Grochowie poręczy wysoki komfort życia..


<< Poprzedni
Następny >>